WAKACJE W CHMURACH

Dla tych, którzy stoją na straży bezpieczeństwa.
Pakiet Azure Security od podstaw!

Pakiet dwóch Programów przygotowujących do certyfikacji AZ-500 i projektów z zakresu bezpieczeństwa w Azure w zaledwie parę miesięcy!

Dlaczego warto rozpocząć wakacyjny cykl Programów?

Zobacz co zyskujesz dzięki nowej wiedzy i umiejętnościom.

Wartościowe umiejętności

Wartościowe umiejętności

Proponowany pakiet pozwala nabyć „od zera” wyżej wyceniane i bardzo dobrze płatne umiejętności na rynku. Twoja wartość rynkowa wzrośnie w zaledwie parę miesięcy.

Przewaga konkurencyjna

Przewaga konkurencyjna

Nabędziesz najbardziej pożądane umiejętności chmurowe na rynku, które zwiększą konkurencyjność i kompleksowość posiadanej wiedzy. W zaledwie pół roku przyspieszysz swoją karierę i wyprzedzisz konkurencję.

Potrzeba rozwoju

Potrzeba rozwoju

Niezależnie od tego czy pracujesz w organizacji czy kodzisz jako freelancer, tak samo odczuwasz potrzebę rozwoju i planowania ścieżki kariery. Umiejętności chmurowe to niekwestionowana przyszłość IT.

Zostań certyfikowanym inżynierem Security w Azure!

W skład pakietu wchodzą 2 Programy łącznie 27 modułów, które pozwolą Ci rozpocząć zupełnie od zera drogę do certyfikacji w ścieżce Azure Security Technologies.


Poznaj poszczególne programy wchodzące w skład Wakacyjnej Oferty:

Zrozum Wszystkie Usługi

W tym programie poznasz, w sposób praktyczny prawie wszystkie (ponad 100) usługi w Microsoft Azure.

Zobacz więcej

Azure Security

Specjalnie przygotowany program, który pozwoli Ci poznać wszystkie narzędzia i praktyki, które są niezbędne do tworzenia bezpiecznych środowisk chmurowych.

Zobacz więcej

Udział krok po kroku

1

ROZPOCZĘCIE PROGRAMU

Otrzymujesz dostęp do materiałów i grupy na Facebooku, w której do Twojej dyspozycji będą instruktorzy i dodatkowe materiały.

2

KURSY I ZADANIA

Systematycznie uczysz się nowych rzeczy z przygotowanych lekcji wideo oraz rozwiązujesz zadania, które pozwolą Ci sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce.

3

KONSULTACJE NA ŻYWO

Bierzesz udział w konsultacjach na żywo z instruktorami, gdzie poza rozwinięciem tematów omawianych w kursach możesz zadawać pytania jak również omawiać rozwiązania zadań.

4

WARSZTATY ONLINE

Organizujemy cykliczne warsztaty online, podczas których budujemy wspólnie projekt dla różnych systemów opartych o chmurę MS Azure. Wspólnie sprawdzamy przydatność nabytej wiedzy.

5

ZAKOŃCZENIE PROGRAMU

Po 14 tygodniach Programu posiadasz już założoną wiedzę i umiejętności. Nie tracisz jednak dostępu do grupy uczestników oraz do aktualizowanych materiałów. W każdej chwili możesz do nich wrócić!

Dla kogo?

Doświadczenie

Doświadczenie

BEGGINER: Program jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z technologią chmurową i nie posiadają jeszcze wiedzy na ten temat.

Technologie

Technologie

Nie ma wymogu znajomości jakichkolwiek technologii, aby rozpocząć program. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

Cel

Cel

SENIOR: Program pozwala po ukończeniu programu na swobodną pracę w roli inżyniera bezpieczeństwa z technologiami MS Azure.

Rozpocznij cykl szkoleniowy

Szybki zwrot z inwestycji w naukę i aktualność prezentowanych zagadnień są dla nas podstawą przy tworzeniu każdego z Programów. Właśnie dlatego zaufało nam już ponad 4026 specjalistów!

OFERTA: WAKACJE W CHMURACH

  • Przygotowanie do certyfikacji AZ-500
  • 27 modułów kursu video
  • Warsztaty online z polskimi cloud guru
  • Konsultacje na żywo ze specjalistami Chmurowiska 
  • Dedykowane zadania domowe i ćwiczenia
  • Dostęp do zamkniętej grupy mastermind 
  • 27 tygodni wsparcia specjalistów
  • Porady i wskazówki nt. dalszego rozwoju
  • Dostęp do grupy 3 tyś specjalistów chmurowych
STANDARDOWA CENA: 2497

CENA W TEJ EDYCJI: 997 zł

Dołącz do programu