ZOBACZ chmurowe oferty pracy na

Najczęściej Zadawane Pytania

Każdy program ma ustaloną indywidualną datę rozpoczęcia. Niektóre rozpoczynają się od razu po zakupie, lecz inne startują w późniejszym czasie.

Kupując programy w ofercie „standardowej” otrzymujesz dostęp do programu, który już wystartował, wiec nie musisz na nikogo czekać! Wystarczy tylko zasiąść do nauki! 🙂

Po zakupie automatycznie otrzymujesz dożywotni (a raczej tak długo, jak Szkoła Chmury będzie istnieć) dostęp do tego programu. Program będzie aktualizowany, a Ty będziesz mieć ciągle dostęp do nowych wersji. Otrzymujesz również dożywotni dostęp do materiałów oraz grupy mastermind na Facebooku!

W czasie trwania pierwszych 30 dni po zakupie programu możesz otrzymać zwrot 100% wpłaconych środków. Bez żadnych pytań – zgłaszasz rezygnację mailem na adres kontakt@szkolachmury.pl i otrzymujesz całą wpłatę z powrotem a my pokrywamy koszty operacyjne.

Poza najnowszą wersją nowoczesnej przeglądarki, jak Chrome, nie ma dodatkowych wymagań. Ważne jest, abyś miał  komfort pracy w trakcie programu. Dobrze również dla swojej wygody pracy mieć jeszcze jeden, zewnętrzny monitor, ale nie jest to wymóg, a jedynie ułatwienie! :).

To zależy! 😉 Jeśli program sprzedawany jest w formie „przedsprzedaży” to masz możliwość zakupienia programu w niższej cenie, lecz materiał pojawi się w późniejszym czasie.

Za to jeśli program jest sprzedawany w formie „oferty standardowej” to oznacza, że program jest już pełni kompletny, wiec wystarczy tylko zasiąść do nauki i działać!

Oczywiście, że Tak! Nasz system jest w zintegrowany z platformą do płatności i z usługą, która wyśle Ci na maila ładną fakturę po zakupie kursu.

Jeśli masz jakiś problem to możesz śmiało pisać do nas na Facebooku lub na naszej grupie w ramach programu. Dodatkowo możesz napisać również na adres email: kontakt@szkolachmury.pl – pomożemy!

Dla każdego ilość czasu, którą będzie musiał poświęcić na naukę jest różna. Zależy to od tego, czy już masz jakąś wiedzę, jak bardzo przyłożysz się do zadań etc. Optymistyczny scenariusz to około 100 godzin oglądania kursów + 40 godzin ćwiczeń + 10 godzin konsultacji + 7 godzin check-inów. Daje to około 100 godzin nauki.

Raczej tak – mając na uwadze wyliczenia z powyższego pytania, w trakcie programu poświęcisz min. 100 godzin na naukę. Daje to około 3 godziny dziennie. Zapewne jakieś dni Ci wypadną, więc w scenariuszu nauki „wieczorowej” przygotuj się na to, że w weekendy będzie trzeba trochę nadrabiać.

Nie. Tam, gdzie się da (czyli w większości przypadków) będziemy korzystać z darmowych wersji narzędzi. Natomiast tam, gdzie potrzebna będzie wersja płatna jak na przykład własna subskrypcja w Microsoft Azure – otrzymasz dokładne instrukcje jak założyć własne konto oraz jak mieć to wszystko pod kontrolą! 🙂

Opinie pochodząc od osób, które zgodziły się na opublikowanie ich opinii na naszej stronie.

Do czasu zebrania opinii z aktualnych edycji danego programu, zazwyczaj pochodzą one z pozostałych kursów takich jak np. Microsoft Azure Architecting Solutions.