ZOBACZ chmurowe oferty pracy na
INSTRUKTORZY

Dowiedz się więcej o naszych instruktorach!

Zebraliśmy zespół wieloletnich praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy z naszych instruktorów posiada odpowiednie certyfikaty i doświadczenie w projektach dla największych polskich i zagranicznych firm.

Zobacz instruktorów!
Damian Mazurek

CTO w Chmurowisku. Jest architektem pracującym z .NET, Node.JS i wdraża rozwiązania w oparciu o rozwiązania znajdujące się w chmurze Microsoft Azure oraz GCP. Specjalizuje się w budowaniu globalnie rozproszonych aplikacji, rozwiązań IoT oraz systemów przetwarzania danych. W Chmurowisku odpowiada za projekty związane z tworzeniem rozwiązań dla klientów z wykorzystaniem rozwiązań PaaS oraz FaaS.

Michał Furmankiewicz

Konsultant z wieloletnim doświadczeniem i architekt projektów dotyczących rozwiązań Microsoft Azure. Współpracuje z klientami, którzy używają Microsoft Azure i wspiera ich w migracjach do chmury publicznej. Na co dzień współpracuje z największymi klientami z branży ubezpieczeniowej i bankowej, a po godzinach prelegent na wielu konferencjach, eventach i meetupach.

Piotr Kalinowski

Cloud Architect, który na co dzień zajmuje się architekturą, wytwarzaniem oprogramowania oraz tworzeniem zaawansowanych systemów przetwarzania danych, a dodatkowo również tworzy rozwiązania z zakresu ML/AI przede wszystkim w Amazon Web Services, Microsoft Azure, ale czasem też w Alibaba Cloud.

Paweł Fiderek

Azure / IoT Architect, Cloud Technology Evangelist – jeden z najszczęśliwszych ludzi na świecie, którego praca polega na podróżowaniu po świecie, rozmowie z programistami, inżynierami i menedżerami – dzieląc się swoją pasją do IoT, architektury systemu i sztucznej inteligencji. Korzystając z doświadczeń zdobytych na studiach doktoranckich, stara się zaadoptować logikę rozmytą do zarządzania dużą flotą urządzeń, czyniąc ją łatwą do zrozumienia i jeszcze łatwiejszą w użyciu. Miłośnik sportu, dobrej muzyki i dobrego towarzystwa.