Zapisz się do newslettera i otrzymaj -10% na pierwszy kupiony kurs!

Instruktorzy

Najlepszą wiedzę można uzyskać od wieloletnich praktyków i taki zespół zebraliśmy! Każdy z naszych instruktorów ma długoletnie doświadczenie w pracy z najnowszymi technologiami chmurowymi i wdrożeniami w większych i mniejszych firmach.

Damian Mazurek

Damian Mazurek

Z wytwarzaniem oprogramowania związany zawodowo od ponad 12 lat. Od 2013 roku pracuje z Microsoft Azure, ale realizował też projekty parte na GCP. Przez ostatnie kilka lat z powodzeniem wdraża chmurę publiczną u klientów. Specjalizuje się w projektowaniu architektury aplikacji rozproszonych z wykorzystaniem Kubernetesa, konteneryzacji i mikroserwisów.

Bogate doświadczenie oraz ciekawe projekty spowodowały, że posiada bardzo dużo praktycznej wiedzy w dziedzinie tworzenia rozwiązań z Microsoft Azure.

Michał Furmankiewicz

Michał Furmankiewicz

Michał od ponad 15 lat pracuje z technologiami. 11 lat spędził w Microsoft, gdzie jako Architekt pomagał firmom wdrożyć projekty chmurowe na dużą skalę. Na koncie ma już ponad 50 wdrożeń chmury publicznej i przyjemność sprawia mu bycie na bieżąco z najnowszymi technologiami. Wymaga tego też jego praca, gdyż jako Head of Consulting w Chmurowisku dba o to, żeby klienci korzystali z najbardziej optymalnych rozwiązań.

W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub pisze na blogu cloudarchitects.pl.

Przemysław Malak

Przemysław Malak

Z komputerami związany „od zawsze”, ponad 20 lat w branży IT. Projektuje, tworzy, testuje i wdraża. Lubi  jak na końcu coś działa. Wiele lat spędził w tzw. backendzie oraz jako programista i architekt. Od kilku lat zainteresowany chmurą, głównie Amazon Web Services. Prowadzi szkolenia i wdraża systemy oparte o AWS, w tym rozwiązania kontenerowe.

Posiadacz certyfikacji AWS:

  • AWS DevOps Engineer – Professional
  • AWS Certified Solutions Architect – Associate
  • AWS Certified Developer – Associate
  • AWS SysOps Administrator – Associate
Marcin Bieńkowski

Marcin Bieńkowski

Z technologiami kontenerowymi i Dockerem związany od 5 lat. Swoje pierwsze rozwiązania produkcyjne uruchamiał za pomocą orkiestratora Rancher (Cattle) w jednej z dużych polskich korporacji. W codziennej pracy łączy rolę Software Developer z Cloud Architect. Jedno z jego zadań polega na wsparciu zespołu developmentu w codziennej pracy z architekturą i oprogramowaniem (m.in. tą opartą o kontenery). Zaawansowaną wiedzę o Kubernetes potwierdził na projektach realizowanych w jednej z największych międzynarodowych korporacji.

Jako zapalony żeglarz słowo „”Kubernetes” kojarzy nie tylko ze światem IT, ale także łapaniem wiatru w żagle, keją oraz szkwałem.