webinar

Azure Data w 3 krokach - Zbuduj swój pierwszy projekt!

Na tym spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób możesz zaplanować swoje prace, zaprojektować architekturę i rozpocząć swoje pierwsze wdrożenie w chmurze Azure!

Kiedy:
22 / 04
20:00
Zapisz się na webinar!
3 kroki, które przybliżą Cię do pierwszego projektu:
1
Ustal cel
Porozmawiamy nieco o danych. Czym są? Jaki maja charakter? Pokażemy jak patrzeć na dane z perspektywy konsumenta. I określimy w jaki sposób ustalać wartościowy cel projektu dla naszego wewnętrznego (lub zewnętrznego) klienta.
2
Zaprojektuj architekturę
Po określeniu celu, pokażemy jak do niego dotrzeć dobierając właściwe rozwiązanie. W ramach architektury skupimy się na szerokiej ofercie usług chmurowych. Poznasz zalety środowiska chmurowego. Nauczysz się jak oszacować koszty i zbudować właściwą strategię dla Twojego rozwiązania.
3
Zacznij wdrożenie
Nauczysz się jak przekonwertować pomysł w prawdziwy produkt.
Poznasz sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa i monitoringu aplikacji. Porozmawiamy również o metodach automatyzacji środowiska.
Piotr Kalinowski
Cloud Architect w Chmurowisko i Big Data Engineer z ponad 11-letnim doświadczeniem w programowaniu i pracy z klientami.
Certyfikowany specjalista kilku ścieżek w technologiach Azure i AWS, spełniający się jak Instruktor w Szkole Chmury. Prywatnie blogger w sciezkaprogramisty.pl i prelegent wielu konferencji branżowych.
Grzegorz Opara
DevOps i Senior Data Engineer z 17 letnim doświadczeniem w zarządzaniu bazami danych i pracy z klientami.
Pasjonat Baz Danych, konsultant, team leader, instruktor w Szkole Chmury. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrego jedzenia!
Zapisz się na webinar i dołącz do nas już 22 kwietnia!
Zapisz się teraz!