Przygotowanie do Az-304

Jak się dobrze przygotować?

Na Webinarze opowiemy jak najskuteczniej przygotować się do zdania certyfikacji Microsoft Azure AZ-304 i pracy w roli Architekta Chmurowego. Zapisz się!

Jak przygotować się do AZ-304?07/12/2020, 20:00

Czego możesz się spodziewać?

Szkoła Chmury

Polscy Cloud Guru w roli Prowadzących

Creme de la crème polskiej branży chmurowej, czyli Damian Mazurek i Michał Furmankiewicz certyfikowani architekci chmurowi. Z efektów ich pracy korzystają takie firmy jak Alior Bank, DPD, BNP Paribas, Media Expert, Agora SA czy Circle K.

Szkoła Chmury

Duża Dawka Informacji

Średnia ocena naszych Webinarów przez uczestników to 9,4/10. Prowadzący doskonale zdają sobie sprawę jakie informacje będą pomocne dla przyszłych architektów, ponieważ kiedyś sami musieli torować tę drogę. Będzie konkretnie i z przykładami.

Szkoła Chmury

Inspiracja

Wahasz się? Nie wiesz czy to temat dla Ciebie? Idealnie trafiłeś! Spora ilość wiedzy, sesja Q&A i dydaktyczne podejście Prowadzących pozwolą Ci wyrobić sobie własną opinię o ścieżce Azure Cloud Architecta. Poznasz plusy i minusy, reszta należy do Ciebie.

Szkoła Chmury

Wsparcie w Certyfikacji

Zdajemy sobie sprawę, że certyfikacja to ważny punkt na drodze zawodowej każdego specjalisty. Dlatego temat certyfikacji AZ-304 będzie głównym punktem tego spotkania.