webinar

Co musisz wiedzieć o trendach IoT w 2021? Podyskutuj z Pawłem Fiderkiem!

Porozmawiajmy o nowościach na rynku Internet of Things i przyszłości specjalistów z tego obszaru. Dołącz do wirtualnej dyskusji i poznaj najważniejsze trendy 2021 roku!

Kiedy:
25 / 03
20:00
Zapisz się na webinar!
Paweł poruszy conajmniej trzy trendy, które warto znać:
Data Science
Machine Learning
Pozyskiwanie danych nie jest obecnie tak dużym wyzwaniem jak kilka lat temu. Dziś zaczynając projekty IoT nie zadajemy sobie pytania „jak?” tylko „po co?”.
Informacje, które pozyskujemy z danych mogą nam zapewnić przewagę konkurencyjną, usprawnić biznes albo podnieść prestiż.
Security
W dobie chmury większość potencjalnych problemów jest związana z tożsamością i opartych na niej zasadach bezpieczeństwa. Dlaczego wycieki danych z chmury bywają tak „spektakularne”? Co to znaczy że dane mają „paszport”? Bezpieczeństwo to nowy święty graal cloud computingu!
Edge
Niektórzy twierdzą, że edge to nowa chmura, i wiecie co? Mają w tym sporo racji! W projektach komercyjnych duża część krytycznych obliczeń nadal dokonywana jest on premises. Dlaczego? Czy to znaczy, że nie potrafimy przenieść tych danych do chmury? Mamy za słaby Internet? A może odpowiedź jest jeszcze gdzie indziej?
Paweł Fiderek
Architekt technologii Azure (Chief Cloud IoT Architect), specjalista i (naprawdę nie przesadzamy) MIŁOŚNIK rozwiązań Internet of Things.
Pawła możecie spotkać wszędzie tam, gdzie jest mowa o chmurze, IoT i sztucznej inteligencji w przemyśle a także…na siłowni. Prywatnie jest fanem (a jakże!) sportu, dobrego towarzystwa i krakowskich uliczek. Można go określić mianem chłopaka „do tańca i do różańca”!
Zapisz się na webinar i dołącz do nas już 25 marca!
Zapisz się teraz!