webinar

Realizacja WAN w chmurze - Zobacz jak to robią eksperci!

Utrzymywanie firmowej sieci WAN przyprawia cię o ból głowy i zabiera za dużo czasu?  Podczas webinaru podpowiemy Ci jak zacząć własną realizację WAN w chmurze zgodnie z najlepszymi praktykami.

Kiedy:
01 / 06
19:00
Zapisz się na webinar!
Czego możesz się spodziewać?
Rozwiązania problemów
Czy Twoja praca to walka z ciągłymi awariami lub niewydolnością sprzętu? Do tego błędy w konfiguracji powodują frustrację przełożonych, a ograniczenia w dostępie do usług „w chmurze” powodują przestoje w pracy firmy?  Pokażemy jak temu zaradzić.
Praktycznych przykładów
Prowadzący pokażą Ci jak zbudować sieć WAN za pomocą usługi w chmurze publicznej. Przybliżą wszystkie za i przeciw takich rozwiązań opierając się na konkretnych przykładach i wieloletnim doświadczeniu.
Technologii
Wprowadzimy Cię w technologię Azure vWAN. Dzięki znajomości tego rozwiązania będziesz móc stworzyć skalowalny, wydajny i redundantny korporacyjny WAN i SD-WAN w chmurze publicznej, bez konieczności wprowadzania drastycznej rewolucji w swojej sieci.
Piotr Wojciechowski
Jestem partnerem w firmie INLEO, a zarazem niezależnym konsultantem IT, architektem rozwiązań sieciowych, programistą, entuzjastą rozwiązań chmurowych, praktykiem w tematach bezpieczeństwa, automatyzacji, entuzjastą RODO i ochrony danych osobowych.
Uczestniczę w projektach dla klientów z szerokiego sektora Service Providers oraz Enterprise. Zajmuję się zarówno typowymi zagadnieniami z zakresu routingu, switchingu, IP/MPLS, technologiami VoIP i Wireless, jak i nie uciekam od nowych trendów jakimi są choćby SDN, cloud computing czy machine learning. Jestem wielkim fanem automatyzacji. Oprócz codziennej pracy jestem też administratorem portalu CCIE.PL, a także prowadzę własnego bloga www.blog.it-playground.eu oraz serwis www.szkoladevnet.pl
Michał Furmankiewicz
Szef Działu Konsultingu w firmie Chmurowisko, Microsoft MVP Azure i Microsoft Certified Trainer. Architekt rozwiązań chmurowych, sprawnie łączący potrzeby biznesu z możliwościami technologii.
Z branżą IT związany od ponad 16 lat. Pracował zarówno dla dużych międzynarodowych organizacji jak i mniejszy polskich firm. Chmurę postrzega jako jedno z narzędzi służących do transformacji firmy. W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub wykłada na uczelni. Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i pisze kod. Tylko dla siebie i dla zabawy.
Zapisz się na webinar i dołącz do nas już 1 czerwca!
Zapisz się teraz!